Rullatie 4 60510 Seinäjoki +358 6 428 9000

 

Yhteystiedot

Maatalouskoneet Seinäjoelta ja Pirkkalasta

E-P:n Kone ja Tarvike sijaitsee Pirkkalassa ja Seinäjoen Hyllykalliolla, aivan Lapuantien kupeessa. Maatalouskoneiden lisäksi löydät meiltä kattavasti varaosia, pienkoneita ja muita maataloustarvikkeita. Asiantuntevat traktorien ja muiden työkoneiden korjaus- ja huoltopisteemme sijaitsevat Seinäjoen lisäksi Alavudella, Pirkkalassa, Sastamalassa, Jämijärvellä, Ikaalisissa, Kangasalla ja Orivedellä.

Yhteystiedot

E-P:n Kone ja Tarvike
Rullatie 4
60510 SEINÄJOKI
Puh. 06 428 9000

E-P:n Kone ja Tarvike
Turkkirata 24C
33960 PIRKKALA
Puh. 040 687 4562

Konemyynti

New Holland -traktorit, -paalaimet ja -puimurit sekä muut työkoneet

New Holland traktorit, maanrakennuskoneet ja paalaimet, Farmi, Kverneland ja Joskin
Seppo Rajahalme
0400 366 252
seppo.rajahalme@konejatarvike.net

New Holland traktorit, puimurit, maanrakennuskoneet ja paalaimet, Kverneland ja Joskin
Timo Rajahalme
0400 260 047
timo.rajahalme@konejatarvike.net

New Holland Traktorit ja maanrakennuskoneet, CaseIH traktorit, puimurit ja paalaimet, Kverneland, Joskin ja renkaat
Marko Rajahalme
0400 260 048
marko.rajahalme@konejatarvike.net

Varaosat ja tarvikkeet

Harri Tapio
Seinäjoki
040 687 4560
harri.tapio@konejatarvike.net 

Sameli Tala
Seinäjoki
040 687 4561
sameli.tala@konejatarvike.net

Petri Hiedanniemi 
Pirkkala
040 687 4562
petri.hiedanniemi@konejatarvike.net

Huolto Seinäjoki

Matias Rajahalme
050 567 4228
m.rajahalme@gmail.com

Toni Mustasilta
040 687 4563
huolto@konejatarvike.net

Dilli Sitar

Muut huoltopisteet

Aukioloajat

Seinäjoki
Ma–pe 8–17 
La 9–13 
(Kesä-, heinä- ja elokuun olemme lauantaisin suljettuna.)

Pirkkala
Ma–Pe 8–16

Ota yhteyttä!

Sähköpostitse
Tekstiviestitse